You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
English
  • Your shopping cart is empty!

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

turkuhaz.com ; Turkuaz Spor Kulübümüzdeki Kız ve Erkek Çocuklarımızın daha İyi şartlarda spor yapabilmeleri ve Kulübümüzü finansal olarak destekleyebilmek amacıyla 2019 yılında e-ticaret sitesi olarak kurulmuştur.

İzmir / Foça İlçesine bağlı Yenifoça’da 2017 yılında kurulan Kulübümüz, sadece Çocuklara yönelik spor eğitimi ve ahlaki değerlerin aşılanması misyonu İle sosyal sorumluluk ve çevrecilik bilincinde görevlerini sürdürmektedir.

Amatör Spor Kulüplerinin hepsinin genel sıkıntısı olan, masraflarımızı karşılamak ve kendi öz kaynaklarımızla geçinebilmek birinci amacımızdır.

 

Ürün Kategorilerimiz İçerisinde bulunan Ekolojik ürünler İle Doğa ve İnsan sağlığını koruma bilincinin yayılmasını İstiyoruz.

 

Misyonumuzun diğer bir bölümü İse yapabildiğimiz kadar İyiliğe katkı sağlayabilmektir. Bu kapsamda; öncelikle sokaklarda yaşayan canlarımıza, kedi-köpek maması yardımı yapabilecek gönüllülerin, sitemiz üzerinden satın alacakları mamaları, İhtiyaç sahiplerine ulaştırabilmeyi amaçlıyoruz.

 

Turkuaz Spor Kulübümüze destek vermek İsteyen üreticiler de turkuhaz.com un partnerleridir. Bize özel, fiyatlar ve kaliteli ürünler İle bu İyiliklere ortak olmaktadırlar. Piyasa koşullarında temin edebileceğimiz en uygun ve en kaliteli ürünleri, direkt üreticisinden tedarik etmiş oluyoruz. 

 

Desteğinizle, daha da çok İyiliğin yapılabilmesi için,
alış-verişlerinizde turkuhaz.com u seçin…